Kraków, ul. Wandejska 3. Telefon: 505 146 745
kontakt@zlobek-cioci-ani.pl Żłobek Kraków Żłobek Kraków
4 stars - based on 250 reviews
100
Wandejska 3 Kraków 30-383
+48 505 146 745 PLN Hours: Mo-Fr 7:00 – 18:00

ŻŁOBEK CIOCI ANI

Zajmujemy piętrowy dom z ogrodem w kameralnej okolicy. Budynek został gruntownie wyremontowany i w pełni przystosowany do wymagań Straży Pożarnej i Sanepidu oraz wytycznych zawartych w ustawie z dnia 4 lutego 2011 o opiece nad dziećmi w wieku do lat 3 (Dz.U. z 2011 r. Nr 45, poz. 235 z późn. zm.). Lokal został wyposażony m.in. w system wentylacji mechanicznej, system oddymiania, hydranty, drzwi przeciwpożarowe, oświetlenie zgodne z Polską Normą, wyparzarkę do naczyń.

Żłobek Cioci Ani to miejsce w pełni przyjazne dzieciom – posiada atestowane wyposażenie sal i placu zabaw, meble i toalety dostosowano do wzrostu maluszków, zainstalowano osłony grzejników oraz zabezpieczenia schodów, kantów i drzwi. Posiadamy oddzielną salę do wypoczynku – dzieci mogą skorzystać z łóżeczek bądź leżaków wtedy, gdy są zmęczone i senne. W trosce o higienę w żłobku, używamy specjalistycznych środków myjących i dezynfekujących. W salach pobytu dzieci znajdują się oczyszczacze powietrza.

Zapraszamy do wizyty w żłobku wraz z dzieckiem po wcześniejszym kontakcie telefonicznym.

PERSONEL ŻŁOBKA

W żłobku jest zatrudniona pielęgniarka oraz osoby z odpowiednim wykształceniem pedagogicznym i doświadczeniem w pracy z małymi dziećmi, dodatkowo z ukończonym kursem pierwszej pomocy.

Gwarantujemy, że dziecko jest pozostawione pod opieką osób, które kochają i rozumieją dzieci, pomogą mu łatwiej przejść moment rozstania z rodzicami i nawiązaniu nowych relacji w żłobku.

Wśród innych dzieci, pod czujnym okiem cioć dziecku będzie łatwiej przełamać bariery związane z jedzeniem, siadaniem na nocnik, rozstawaniem się z rodzicami. Opiekunki wspierają w dziecku pozytywne naśladownictwo, powoli wdrażają dzieci do rytmu dnia i reguł panujących w żłobku. Dzięki serdeczności i profesjonalizmowi cioć, dzieci bawią się, rozwijają i uczą, mają szansę wyrażać swoją osobowość poprzez różne formy ekspresji i zabawy, nauczyć się pozytywnych zachowań i rozwinąć swój indywidualizm oraz pewność we własne siły.

WYPRAWKA

czyli w co rodzice powinni zaopatrzyć dziecko:

  • pieluszki jednorazowe
  • pantofle lub skarpety antypoślizgowe
  • pościel lub koc i poduszkę, prześcieradło (60x120cm, z gumką)
  • dwa komplety podpisanych ubrań na zmianę
  • smoczek- jeśli dziecko używa
  • szczoteczkę i pastę do zębów
  • ukochaną przytulankę, która przypomina dziecku dom